همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3803 تاریخ : 1390/11/09-00:00:00
,9,
شکر ۱۲۰۰ تومان، تخم‌مرغ شانه‌ای ۵ هزار تومان

شکر ۱۲۰۰ تومان، تخم‌مرغ شانه‌ای ۵ هزار تومان

خبر گزاری بانک وصنعت : معاون بازرسی شورای اصناف با بیان اینکه روزانه 20 هزار بازرسی در کشور انجام می‌شود گفت: قیمت شکر به صورت مصوب باید هر کیلوگرم 1200 تومان فروخته شود و تخم‌مرغ هم با کاهش قیمت به‌ش

 به گزارش بانک و صنعت، معاون بازرسی شورای اصناف با بیان اینکه روزانه 20 هزار بازرسی در کشور انجام می‌شود گفت: قیمت شکر به صورت مصوب باید هر کیلوگرم 1200 تومان فروخته شود و تخم‌مرغ هم با کاهش قیمت به‌شانه‌ای 5 هزار تومان رسیده است.
رضا کرمی  اظهار داشت: روزانه بین 15 تا 20 هزار بازرسی در سطح کشور صورت می‌گیرد و با شایعاتی که درخصوص عدم توزیع کالا مطرح شد این بازرسی‌ها تشدید شد در حال حاضر بازار روان است با فراوانی کالا مواجه هستیم و در خصوص عدم توزیع کالا هم هیچ شکایت و یا دلیل مستندی وجود ندارد.
وی در خصوص افزایش قیمت شکر تا هر کیلوگرم 1700 تومان در بازار اظهار داشت: قیمت مصوب شکر 1200 تومان است و هر گونه افزایش قیمت تخلف محسوب شده و با آن برخورد می‌کنیم.
معاون بازرسی شورای اصناف کشور گفت: تخم‌مرغ با کاهش قیمت به شانه‌ای 5 هزار تومان رسیده است و قیمت آن تصویب شده است.
وی در خصوص عدم توزیع روغن به بنکداران بازار اظهار داشت: الحمد‌الله روغن در بازار زیاد است و انجمن صنایع روغن‌نباتی هم در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم بهاره و فروش‌های فوق‌العاده روغن را با قیمت حداقل ده درصد ارزان‌تر عرضه می‌کند.
کرمی گفت: در بازار تخلف هم صورت می‌گیرد و ما منکر تخلف هم نیستیم و به همین دلیل ماهانه 35 هزار شکایت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی افزود: در صنف پوشاک در دو ماه گذشته 14 هزار بازرسی صورت گرفته و 9 میلیارد ریال جریمه انجام شده است.
معاون بازرسی شورای اصناف کشور گفت: در حال حاضر بازار روان است اما شایعاتی هم وجود دارد ولی ما با شایعات کار نمی‌کنیم چرا که شایعات را دشمن می‌سازد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران