همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3802 تاریخ : 1390/11/09-00:00:00
,9,
شیرخام ۶۵۰ تومانی قیمت شیر را ۱۸ درصد بالا می‌برد

شیرخام ۶۵۰ تومانی قیمت شیر را ۱۸ درصد بالا می‌برد

خبر گزاری بانک وصنعت : مدیرعامل اتحادیه لبنی گفت: در صورتی که قیمت خرید شیر از دامدار 650 تومان تعیین شود قیمت شیر مصرف‌کننده و لبنیات را 18 درصد افزایش خواهد داد.

                       

 

مدیرعامل اتحادیه لبنی گفت: در صورتی که قیمت خرید شیر از دامدار 650 تومان تعیین شود قیمت شیر مصرف‌کننده و لبنیات را 18 درصد افزایش خواهد داد.

 مجید علیداد در پاسخ به اینکه با تعیین  قیمت شیر خام به 650 تومان در جلسه صبح امروز استانداری تهران 650 تومان قیمت شیر مصرف‌کننده چقدر خواهد بود؟ گفت: با توجه به اینکه قیمت شیر و لبنیات با پایه 520 تومان محاسبه شده بود با افزایش قیمت شیر خام به  650 تومان قیمت شیر و لبنیات  تا 18 درصد بالا می‌رود.

 

مدیرعامل اتحادیه لبنی همچنین افزود: قیمت محصولات لبنی و شیر 70 درصد وابسته به شیر خام است و با افزایش و کاهش آن قیمت لبنیات تغییر می‌کند.

علیداد با بیان اینکه تا زمانی که تناسبی بین عرضه و تقاضا در بازار نباشد قیمت دستوری کارساز نخواهد بود،‌ تصریح کرد: در حال حاضر عرضه شیر خام در بازار کاهش یافته و برای تنظیم آن دولت ناگزیر باید واردات شیر خشک را به صورت کنترلی آزاد کند.

مدیرعامل اتحادیه لبنی تاکید کرد: من مطمئنم که قیمت تعیین شده برای شیر خام و مصرف کننده هیچکدام عملی نخواهد شد و قیمت را باید عرضه و تقاضا تعیین کند.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران