همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3791 تاریخ : 1390/11/08-00:00:00
,15,
قطع آهنگ پیشوازفقط با فرستادن پیامک امکان پذیر است

معاون بازاریابی ایرانسل

قطع آهنگ پیشوازفقط با فرستادن پیامک امکان پذیر است

معاون بازاریابی ایرانسل در توضیح علت تمدید خودکار سرویس آهنگ پیشواز، گفت‌: عدم ارسال پیامک برای لغو آهنگ پیشواز به منزله درخواست مشترک برای تمدید سرویس تلقی می‌شود.

احسان مظفری پور  در خصوص تمدید خودکار سرویس آهنگ پیشواز و تمدید خودکار سرویس آهنگ پیشواز هدیه، اظهار داشت: فعال سازی آهنگ پیشواز تنها به درخواست مشترک است.
معاون بازاریابی ایرانسل افزود: تمدید این سرویس نیز به این صورت است که از چند روز پیش از پایان اتمام سرویس به مشترک اطلاع داده می‌شود که این محصول در حال تمدید است.
وی ادامه داد: اگر مشترک مایل به تمدید سرویس نباشد، می‌تواند سرویس را حذف کند.
مظفری گفت: اگر مشترک کاری انجام ندهد، سرویس تمدید می‌شود.
وی گفت: نامه‌ای که از سوی رگولاتوری در این خصوص دریافت کرده‌ایم، نیز حاکی این مطلب بود که سرویس حتماً باید درخواست مشترک فعال شود و برای فعال سازی آن پیامک تایید داشته باشیم که ما از ابتدا نیز این موضوع را لحاظ کرده‌ایم.
وی گفت: این موضوع مانند اشتراک است که مشترک برای محصولی عضو می‌شود و این محصول ماهانه هزینه‌ای دارد؛ سرویس آهنگ پیشواز نیز اشتراک ماهانه‌ دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران