همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3743 تاریخ : 1390/11/03-00:00:00
,7,
دور جدید پیش فروش سکه بهار آزادی آغاز شد

دور جدید پیش فروش سکه بهار آزادی آغاز شد

مرحله جدید پیش فروش سکه تمام بهارآزادی از امروز سوم بهمن در شعب بانک ملی سراسر کشور آغاز شده است وتا اطلاع بعدی متناسب با زمان تحویل با دو نرخ اعلامی بانک مرکزی پیش فروش

به گزارش بانک و صنعت، مرحله جدید پیش فروش سکه تمام بهارآزادی از امروز سوم بهمن در شعب بانک ملی سراسر کشور آغاز شده است وتا اطلاع بعدی متناسب با زمان تحویل با دو نرخ اعلامی بانک مرکزی پیش فروش می شود.
 
 

 بنا بر اعلام بانک مرکزی درمرحله جدید، پیش فروش سکه به اشخاص حقوقی ممنوع شده است و قیمت سکه را بانک مرکزی هفتگی برای پیش فروش به بانک ملی اعلام می کند.
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: چنانچه متقاضیان بخواهند شش ماه بعد سکه های پیش خرید شده را دریافت کنند قیمت هر قطعه سکه تمام بهار ازادی برای انان 5 میلیون 989 هزار ریال در نظر گرفته شده است و اگر زمان تحویل را چهار ماه پس از پیش خرید انتخاب کنند برای پیش خرید هر قطعه سکه تمام بهار ازادی 6 میلیون 274 هزار ریال از انان دریافت می شود.
وی تصریح کرد: زمان تحویل سکه ها ، نرخ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت اضافه خواهد شد که در حال حاضر چهار درصد است اما ممکن است سال آینده پنج درصد شود.
آقای عباس کمره ای درباره شعب و ساعات کار پیش فروش سکه تمام بهار ازادی نیز گفت: در این مرحله نیز همچون مرحله نخست همه شعب بانک ملی در سراسر کشور و در ساعات کار بانکها اقدام به پیش فروش سکه خواهند کرد.
وی افزود: خریداران سکه باید در سررسید دریافت سکه یعنی چهار و شش ماه پس از زمان خرید به شعبه ای که پیش خرید کرده اند مراجعه و سکه خریداری شده را دریافت کنند در غیر این صورت از انان هزینه نگهداری دریافت می شود.
این مقام مسئول در بانک مرکزی اظهارداشت: از آغاز امسال تا کنون حدود هفت میلیون قطعه سکه تمام بهار ازادی از طریق بانک کارگشایی فروخته و یا از طریق شعب بانک ملی پیش فروش شده است.
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی تاکید کرد: چنانچه عطش خرید به عرضه تبدیل شود و خریداران سکه ان را وارد بازار کنند به طور قطع قیمت ان را کاهش خواهد داد.
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی همچنین از ادامه فروش انواع سکه های بهار ازادی و سکه گرمی در جلسات حراج بانک کارگشایی خبرداد و گفت: بانک کارگشایی در همه روزهای هفته به جز پنج شنبه ها در دو نوبت صبح و عصر انواع سکه های بهار ازادی را در بسته های صد قطعه ای عرضه می کند و به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رساند.
بانک کارگشایی وابسته به بانک ملی یکی از مجراهای عرضه انبوه انواع سکه های بهار ازادی و سکه گرمی بانک مرکزی است و در میدان محمدیه تهران واقع است.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران