همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3737 تاریخ : 1390/11/02-00:00:00
,1,
وب سایت سهامداران بانک سرمایه با خدمات جدید و متنوع رونمایی شد

وب سایت سهامداران بانک سرمایه با خدمات جدید و متنوع رونمایی شد

در راستای اهداف بانک و ایجاد سامانه های ارتباطی جدید، بانک سرمایه از وب سایت سهامداران خود رونمایی کرد.

 

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، با راه اندازی این وب سایت، سهامداران محترم بانک می توانند از این پس اخبار مربوط به سهام، نمودار تعداد معاملات و تغییر قیمت سهام، نحوه خرید و فروش سهام، تماس با امور سهام، اطلاعات کلی سهامداران شامل اطلاعات هویتی، ارتباطی، مالی، برگه های سهام، گواهینامه های حق تقدم و صورتحساب دوره ای با درج جزئیات معاملات خرید و فروش سهام اطلاع یابند.

همچنین سهامداران محترم بانک سرمایه می توانند، از طریق این وب سایت تمامی اطلاعات هویتی و ارتباطی خود را بروز رسانی و تکمیل نمایند تا برای اطلاع رسانی های آتی از طریق پیامک، پست الکترونیکی و ارسال برگه های گواهینامه حق تقدم خرید سهام به آدرس پستی آنها اقدام گردد.

از امکانات بسیار مهم دیگر این سایت « پرداخت آنلاین مبالغ گواهینامه حق تقدم خرید سهام » در مراحل مختلف افزایش سرمایه بانک می باشد. که بانک سرمایه اولین بانکی است که این امکان را به صورت نوین و منحصر به فرد برای سهامداران خود در سایت اختصاصی آنها فراهم نموده است.

این گزارش می افزاید: سهامداران عزیز می توانند در زمان اعلام افزایش سرمایه ازسوی بانک با مراجعه به این وب سایت به آدرس http://stock.sbank.ir ضمن مشاهده و دریافت گواهینامه حق تقدم خرید سهام خود از وی سایت مذکور، مبالغ حق تقدم خرید سهام خویش را نیز به صورت آنلاین با استفاده از کلیه کارت های شتابی پرداخت نمایند.

از مزیت های این سیستم قابلیت پرداخت مبالغ به صورت متناوب می باشد. به این صورت که فرد می تواند مبلغ مورد نظر جهت حق تقدم خود را در برهه زمانی مشخص شده برای افزایش سرمایه از سوی بانک در چند مرحله واریز نمایند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران