همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3727 تاریخ : 1390/11/01-00:00:00
,8,
توقف پیش‌فروش سکه احتمالا

توقف پیش‌فروش سکه احتمالا" به دلیل افزایش قیمت

در حالی پیش فروش سکه در شعب بانک ملی ایران از صبح امروز قطع شد که این تصمیم و رویداد به احتمال زیاد ناشی از برنامه بانک مرکزی برای افزایش بهای فروش پیش فروش سکه است.

 به گزارش بانک و صنعت ،بانک مرکزی در حالی از یکی دو ماه پیش پیش اقدام به قطع فروش نقدی سکه در شعب منتخب بانک ملی ایران کرده و به جای آن پیش فروش سکه را اجرایی کرد که پیش فروش سکه هم از صبح امروز قطع شده است.
در این رابطه دو منبع مختلف و وابسته به نهادی های مالی اعلام کردند صبح امروز برای پیش خرید سکه به دو شعبه مختلف بانک ملی ایران مراجعه کردند اما مسئولین این دو شعبه عنوان کردند پیش فروش سکه انجام نمی شود.
برخی معتقدند این اقدام بانک مرکزی با هدف افزایش بهای پیش فروش سکه بوده و مقطعی است.
براساس این گزارش، قیمت پیش خرید هر سکه تمام بهار تا پنج شنبه گذشته 546 هزار تومان بود که با توجه به قیمت حدود 800 هزار تومانی سکه در بازار، فاصله زیادی بین این دو رقم وجود دارد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران