همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3725 تاریخ : 1390/11/01-00:00:00
,17,
لایحه بودجه هزار میلیارد تومانی سال ۹۱ نصف جهان تقدیم شورا شد

لایحه بودجه هزار میلیارد تومانی سال ۹۱ نصف جهان تقدیم شورا شد

لایحه بودجه هزار میلیارد تومانی سال ۹۱ شهر از سوی دکتر سقاییان نژاد شهردار اصفهان به شورای اسلامی شهر به ‌منظور بررسی و تصویب تقدیم شد .

به گزارش روز شنبه بانک و صنعت، بودجه سال ۹۱ شهرداری اصفهان طی۷۰ جلسه شامل کارگاه های تخصصی، تلفیق و نهایی و ۲۷۰۰نفر – ساعت کار کارشناسی با مشارکت و همکاری معاونان شهردار، شهرداران مناطق، مدیران عامل سازمان ها و سایر مدیران و کارشناسان شهرداری تهیه و تدوین شد. 
 بودجه نقدی سال 91، ۵۷۵ میلیارد تومان و بودجه غیر نقدی ۴۲۵ میلیارد برآورد شده است.
این بودجه بر اساس برنامه پنج ساله شهرداری اصفهان (اصفهان ۹۵)، نظرسنجی های به عمل آمده در گستره مناطق و محلات شهر، میزان تحقق بودجه سال ۹۰ و شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور و شهر تنظیم شده است.
همچنین توجه به اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها و عدالت اجتماعی در توزیع منابع و امکانات سطح شهر، استفاده از نتایج نظر سنجی ها،تهیه ،تدوین و تحلیل آمار و اطلاعات، توجه به حمل و نقل و ترافیک شهری و بهبود محیط زیست از جمله مشخصات و ویژگی های بودجه سال ۹۱ شهرداری اصفهان می باشد.

شهرداری اصفهان  در پایان این مراسم در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران به جزئیات بودجه 90پرداخت که گزارش تکمیلی بزودی از همین رسانه منتشر می شود.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران