همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3711 تاریخ : 1390/10/28-00:00:00
,15,
استعفای

در دنیای فناوری و دیجیتال

استعفای "جری یانگ "از یاهو

جری یانگ یکی از بنیانگذاران شرکت یاهو و مدیر اجرایی سابق این شرکت هم از شغل خود استعفا داد.

 وی از این پس در هیات مدیره یاهو هم عضویت نخواهد داشت و تمامی عناوین مدیریتی خود در ارتباط با شرکت علی بابا که تحت مالیت یاهو می باشد را نیز ترک گفته است.
وی در بیانیه ای که در همین زمینه صادر کرده دوران کاری خود در یاهو را جزو هیجان انگیزترین و ارزشمندترین تجارب دوران کاری خود توصیف کرده است. اما اضافه کرده که زمان آن فرا رسیده که وی به دیگر علائق خود در خارج از یاهو بپردازد. جری یانگ یکی از دو بنیانگذار یاهو در 17 سال قبل بود.
وی این سایت را در زمان دانشجویی برای جمع آوری لینک های مختلف راه اندازی کرده بود.
جری یانگ همچنین برای اسکات تامپسون مدیر عامل تازه یاهو هم آرزوی موفقیت کرده و تصریح کرده امیدوار است هیات مدیره جدید یاهو هم بتوانند آینده هیجان انگیز و موفق را برای این شرکت به ارمغان آورند.
زمانی که جری یانگ و دیوید فیلو یاهو را در سال 1995 تاسیس می کردند تصور نمی کردند که این شرکت در آغاز سال 2000 به یکی از موفق ترین شرکت های اینترنتی مبدل شود. اما با پیدایش گوگل و دیگر موتور جستجوهای قدرتمند اینترنتی و تحت وب و عدم تحول و نوآوری کافی در یاهو فضای کار برای این شرکت تنگ تر و تنگ تر شد.
تغییر و تحولات مکرر مدیریتی هم نتوانسته شرایط یاهو را بهبود ببخشدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران