از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515135 تاریخ : 1399/04/09-14:38:17
,17,5,
37 میلیون لیتر گازوئیل سهمیه خانوارهای مرزنشین

یک مقام مسوول خبر داد:

37 میلیون لیتر گازوئیل سهمیه خانوارهای مرزنشین

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: ماهیانه 37 میلیون لیتر گازوئیل سهمیه خانواده های مرزنشین بوده و مبلغ صادرات آن به حساب یارانه آنها واریز می شود.

به گزارش بانک و صنعت، کرامت ویس کرمی، مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: خانواده های مرزنشین تا شعاع 20 کیلومتری از مرزها مشخص شده اند و در طرح جدید به صورت متمرکز از محل صادراتی که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی انجام می دهد، این شرکت سهمیه ای برای خانوارهایی که مشمول این مصوبه هستند در نظر می گیرد.

وی افزود: ماهیانه 37 میلیون لیتر گازوئیل سهمیه این خانواده ها است و مبلغی که از صادرات این 37 میلیون لیتر به دست می آید از طریق سازمان هدفمندی یارانه ها به خانواده های مرزنشین واریز می شود.

به گفته این مقام مسؤول 80 درصد از مبلغ از طریق سازمان هدفمندی یارانه ها به حساب خانوارها واریز می شود و 20 درصد مابقی به حساب وزارت کشور واریز می شود تا در زمینه زیرساخت های این مناطق هزینه شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 125
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران