همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3690 تاریخ : 1390/10/27-00:00:00
,15,
حذف کد های بین استانی در چند استان

معاون رگولاتوری مخابرات

حذف کد های بین استانی در چند استان

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اعلام آمادگی چند استان برای اجرای هم کدی داخل استانی خبر داد.

حسن رضوانی واظهار داشت: پس از اجرای هم کدی در استان تهران، در حال حاضر مخابرات 3 استان دیگر نیز برای اجرای هم کدی اعلام آمادگی کرده‌اند.
وی گفت: شرکت‌های مخابرات استانی باید پس از اعلام آمادگی، زمان بندی پیشنهادی خود را برای اجرای این طرح، به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کنند و رگولاتوری پس از هماهنگی با شرکت ارتباطات زیرساخت، زمان نهایی اجرای این طرح در استان را تعیین خواهد کرد.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصریح کرد: هم اکنون زمان بندی اجرای هم کدی داخل استانی در هیچ استان جدیدی تعیین نشده است.
رضوانی گفت: با توجه به اینکه پس از اعلام آمادگی از سوی شرکت مخابرات استانی، زمان لازم برای هماهنگی با زیرساخت و اجرای نهایی، کوتاه خواهد بود، احتمالا تا بهمن ماه امسال، چند استان دیگر نیز هم کد خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران