همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3689 تاریخ : 1390/10/27-00:00:00
,8,
2مدیر شرکت بورس استعفا کردند

2مدیر شرکت بورس استعفا کردند

استعفای مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس پذیرفته شده است.

مدیر پذیرش شرکت بورس بعد از 10سال و وارد کردن 25 شرکت دولتی و خصوصی به بازار سهام استعفا کرد، اما هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است.

 

به گزارش روز سه شنبه بانک و صنعت ،مجید نوروزی که از سال 80 به عنوان کارشناس نظارت بر کارگزاران سازمان قبلی بورس و کارشناس و معاون امور پذیرش شروع به فعالیت کرده بود، با تشکیل شرکت بورس در سال 85 به عنوان مدیر پذیرش اوراق بهادار منصوب شد.

حال بعد از گذشت 10 سال این مدیر از سمت خود استعفا کرده و به شرکت تامین سرمایه سپهر (وابسته به بانک صادرات) پیوسته است،اما معاون و مدیرعامل شرکت بورس فعلا" با این استعفا موافقت نکرده و وی را به مرخصی فرستاده اند  .
در طول مدیریت نوروزی 25 شرکت بزرگ و کوچک مشمول اصل 44 و خصوصی مانند ملی مس،فولادمبارکه، مخابرات، بانک ها و بیمه ها، پتروشیمی ها، کشتیرانی، بانک سینا، سرمایه گذاری امید و غیره وارد بازار سهام شده بودند .
ازطرف دیگر ابوالفضل شهر آبادی نیز که از سال 83 با تالار منطقه ای قزوین شروع به فعالیت در بازار سرمایه کرده و از تیر 88 به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس منصوب شده است، به دلیل رویه تغییر فعالیت در هر سه سال ، از سمت خود استعفا کرد که مورد موافقت مسئولان شرکت بورس قرار گرفته است. وی در طول 15 سال فعالیت، 5 بار تغییر سمت و مکان داده است.
این در حالی است که 15 تیر سال جاری نیز معاون نظارت بر ناشران و امور اعضا شرکت بورس (محمدرضا رستمی) بعد از سه سال همکاری با بورس اوراق بهادار به مجموعه بانک تجارت پیوست. پیش از وی نیز محسن قاسمی مدیر امور ناشران بورس نیز به کارگزاری بانک ملی ایران پیوسته بود.
عمده این تغییر و تحول در بدنه میانی بورس اوراق بهادار ناشی از دلایلی چون پیشنهاد بهتر حقوق و پست در سایر بخش های بازار سرمایه،انگیزه‌های شخصی برای پیشرفت،وجود برخی محدودیت ها در سطح کلان تر، استفاده از برند بورس برای ارتباط گیری است که در این میان جای خالی تربیت نیروی انسانی کارآمد و با تجربه و جانشین پروری کاملا" محسوس است. به طوری که هر چند وقت یکبار تعدادی از کارشناسان و مدیران بورس اقدام به کناره گیری می کنند که موجب سخت شدن پیدا کردن جانشینی شایسته می شود

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران