سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 488486 تاریخ : 1398/05/06-12:56:54
,5,
36 میلیون مشترک برق قبض کاغذی دریافت نمی‌کنند

از مهرماه امسال

36 میلیون مشترک برق قبض کاغذی دریافت نمی‌کنند

مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان شرکت توانیر گفت: صدور قبض کاغذی برای 36 میلیون مشترک برق کشور از مهر امسال متوقف خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، هادی مدقق افزود: در حال حاضر شماره تلفن همراه بیش از 80 درصد مشترکان برق برای ارسال پیامکی و دیجیتال قبض جمع‌آوری شده است.

وی از اجرای  چهار روش برای دریافت شماره تلفن همراه مشترکان برای ارسال قبض پیامکی خبر داد و خاطرنشان ساخت: در روش نخست، ماموران قرائت کنتور پس از مراجعه به منازل شماره تلفن همراه مشترک را دریافت و در سامانه ثبت می‌کنند.
مدقق  ادامه داد: در روش دوم نیز سرشماره‌ای اعلام شده است که مشترکان با ارسال شماره شناسه اشتراک خود، اطلاعاتشان در سامانه ثبت خواهد شد و پس از این قبوض خود را به شکل پیامک دریافت خواهند کرد.
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر افزود: در روش سوم نیز مشترکان می‌توانند با مراجعه به سایت 39 شرکت توزیع در سراسر کشور نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

به گفته وی، برنامه نرم افزاری تلفن همراه (اپلیکیشنی ) در سایت‌ یاد شده قرار گرفته و مشترکان می‌توانند با استفاده از آن علاوه بر دریافت قبوض الکترونیکی، همه خدمات پس از فروش را از طریق این نرم افزار دریافت کنند.
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر ادامه داد: هم اکنون در دو استان این برنامه پیاده‌سازی شده و در این مناطق فقط قبض الکترونیک صادر می‎شود.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 176
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه