در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518455 تاریخ : 1399/06/05-13:09:04
,17,
3500 میلیارد تومان طرح  تولیدی در بخش تعاون افتتاح می شود

وزیر تعاون:

3500 میلیارد تومان طرح تولیدی در بخش تعاون افتتاح می شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به زودی حدود سه هزار و 500 میلیارد تومان طرح تولیدی با اشتغال آفرینی برای حدود 26 هزار نفر در مجموعه تعاونی های کشور افتتاح می شود.

به گزارش بانک و صنعت، محمد شریعتمداری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش کردیم در یک سال گذشته با توجه به تغییر وضعیت بازار کار همچنین تغییر شکل تعاونی ها و تشکیل تعاونی های نوبنیان برپایه دانش و استارت آپ، اقدامات نوآورانه در مورد تعاونی ها انجام شود.

وی افزود: یکی از این اقدامات، تاسیس مرکز نوآوری برای حمایت از تعاونی های نوبنیاد در سطح کشور است که برپایه دانش فعالیت می کنند و معمولا از جوانان تشکیل شده اند.
وزیر تعاون در خصوص تمهیدات اتخاذشده برای توسعه بخش تعاون، بیان کرد: علاوه بر این تلاش شد تا روش های جدید تامین مالی خرد به شکل تضمین شده از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون، روند تامین مالی طرح ها و پروژه های جوانان را تسهیل کند و امکان تامین مالی تعاونی در کل کشور را گسترش دهیم.

وی ادامه داد: تلاش شده با استفاده از منابع بانک توسعه تعاون و امکانات صندوق کارآفرینی امید، تسهیلات با نرخ های ترجیهی را در اختیار تعاونی های مناطق محروم و مرزی قرار دهیم و تسهیلات با نرخ پایین تر را پرداخت کنیم.
شریعتمداری گفت: سند توسعه بخش تعاون که 22 بند اساسی دارد در دست رسیدگی توسط دولت است که بر اساس آن همه دستگاه های اجرایی، ماموریت خود را در حوزه تعاون انجام خواهند داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 159
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران