جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516477 تاریخ : 1399/05/01-12:58:32
,17,
35 هزار بسته لوازم خانگی به زوج های جوان ارائه می شود

در قالب بسته حمایتی؛

35 هزار بسته لوازم خانگی به زوج های جوان ارائه می شود

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت، از ارائه 35 هزار بسته لوازم خانگی در قالب بسته حمایتی به زوج های جوان از مرداد ماه 99 خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، کامران کارگر گفت: بنا بر تأکیدات سرپرست وزارت صمت مبنی بر ضرورت حمایت از زوج های جوان در قالب عرضه بدون واسطه اقلام اصلی لوازم خانگی با قیمت مناسب، ستاد تنظیم بازار در نود و ششمین جلسه خود تصمیم گرفت با همکاری تولیدکنندگان توانمند صنعت لوازم خانگی کشور پنج قلم لوازم خانگی پر مصرف با نشان تجاری مشخص و با نرخ اقتصادی را در قالب بسته حمایتی در اختیار زوج های جوان کشور که تحت حمایت سازمان هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد، صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری، تعاونی های کارگری و کارمندی هستند، قرار گیرد.

وی افزود: این 35 هزار بسته، شامل 5 قلم کالای اساسی از قبیل تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و یخچال با قیمت مناسب حدود 9 میلیون تومان از مرداد ماه سال جاری تا پایان سال به تفکیک بر اساس زمان و تاریخ ازدواج شأن و تاییدیه سازمان های مربوطه در اختیار مزدوجین قرار خواهد گرفت.

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: با توجه به اینکه قیمت این کالاها معیشتی است باید کد ملی و آدرس پستی مزدوج در زمان نصب با اطلاعات ثبت نامی تطابق داشته باشد.

وی افزود: در این جلسه، مصوب شد فهرست افراد مشمول با ترتیبات تعیین شده به این وزارتخانه ارائه تا در قالب تفاهم نامه موجود با شرکت های تولید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز افراد تأمین شود.

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت ادامه داد: این اقلام طبق توافقی که با واحدهای تولیدی صورت گرفته باید بادوام، با کیفیت، با قیمت تمام شده و با حداقل سود به زوج های جوان عرضه شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران