همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3463 تاریخ : 1390/10/10-00:00:00
,15,
ارتقای امنیت نرم افزار .NET در تعطیلات کریسمس

در دنیای دیجیتال

ارتقای امنیت نرم افزار .NET در تعطیلات کریسمس

مایکروسافت در آستانه تعطیلات کریسمس و در اقدامی غیرمنتظره وصله هایی را برای ارتقای امنیت نرم افزار .NET خود ارائه کرد.

 به گزارش بانک و صنعت  به نقل از زد دی نت،  با عرضه این وصله های امنیتی مایکروسافت صدمین مجموعه از وصله های به روزرسان خود را در سال 2011 عرضه کرد و پرونده کاری خود را در این زمینه به اتمام رساند.
مایکروسافت اعلام کرده برخی کارمندانش برای طراحی این وصله های حیاتی از تعطیلات کریسمس خود گذاشتند تا کاربران بتوانند در اسرع وقت به آنها دسترسی داشته باشند و امنیتشان به خطر نیفتد.
بولتن امنیتی حاوی این وصله ها با عنوان MS11-100  روز گذشته عرضه شدو از این طریق حفره های مهمی در ASP.NETرفع شده است.
این شرکت به کاربران خود هشدار داده که در صورت عدم رفع این وصله ها مهاجمان می توانستند از راه دور حملات موسوم به Denial of Service (DoS) را بر روی رایانه های افراد قربانی اجرا کنند.
این وصله ها مربوط به ویندوزهای XP SP3، ویستا، 7، سرور 2003 و سرور 2008 و همین طور 2008 R2 هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران