همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3460 تاریخ : 1390/10/10-00:00:00
,6,
رشد فروش خودرو سازی

در دنیای اتومبیل

رشد فروش خودرو سازی " فورد"

شرکت خودروسازی فورد اعلام کرد میزان فروش این شرکت امسال برای نخستین بار از سال 2007 به بیش از 2 میلیون دستگاه رسیده است.

 به گزارش خبرگزاری بانک و صنعت  به نقل از رویترز سهم شرکت فورد در بازار خودروی آمریکا طی سال 2011 به بیش از 15 درصد خواهد رسید.
 آمریکا در سال 2009 میلادی با عقب افتادن از چین جایگاه خود را به عنوان بزرگترین بازار خودروی جهان از دست داده است.
 بر اساس این گزارش میزان فروش خودروهای کوچک فورد در سال 2011 با رشد 20 درصدی روبرو شده است و فروش خودروهای اسپرت این شرکت نیز با فروش 30 درصدی مواجه شده است . بر این اساس با ادامه روند صعودی قیمت بنزین در آمریکا مشتریان و خریداران خودرو ترجیح می دهند خودروهای کوچکتر با مصرف کمتر بنزین خریداری کنند .
شرکت فورد در سال 2010 میلادی کمتر از 1.9 میلیون دستگاه خودرو به فروش رسانده بود . پیش بینی می شود میزان فروش خودرو در بازار آمریکا در سال 2011 به بیش از 13 میلیون دستگاه برسد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران