همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3396 تاریخ : 1390/10/05-00:00:00
,2,
بخشودگی 6 درصدی جرایم بدهی معوق به بانک مسکن

بخشودگی 6 درصدی جرایم بدهی معوق به بانک مسکن

بانک مسکن از تمدید طرح انتقال اسناد مالکیت وکالتی در رهن بانک به شرط نداشتن بدهی معوق خبرداد .

به گزارش بانک و صنعت، مدیر امور حقوقی بانک مسکن گفت : شش درصد جریمه تاخیر پرداخت اقساط نیز در صورت تسویه بدهی معوق تا 22 بهمن ماه امسال بخشیده می شود .

اکبر خطیبی گفت : آن دسته از مشتریان بانک مسکن که واحد مسکونی در رهن بانک مسکن را وکالتی خریده اند به شرط نداشتن مانده بدهی معوق می توانند اسناد مالکیت در رهن بانک را به نام خود کنند.

وی افزود : مشتریانی که از سایرتسهیلات بانک مسکن نیزاستفاده کرده و دارای بدهی معوق هستند هم تا 22 بهمن ماه فرصت دارند با تسویه کامل بدهی معوق خود از6 درصد بخشودگی جرایم تاخیر برخوردار شوند.

مدیرامور حقوقی بانک مسکن با اشاره به اجرای این طرح از 24 شهریورماه امسال  تصریح کرد : تاکنون بیش از 70 هزار نفر ازمشتریان با مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور بدهی معوق خود را به بانک پرداخت کردند و ازبخشودگی شش درصد  جرایم دیر کرد اقساط برخوردار شدند  ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران