همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3345 تاریخ : 1390/10/01-00:00:00
,11,
دستاورد سفر به ورامین :وعده ساخت مترو

دستاورد سفر به ورامین :وعده ساخت مترو

تهران -خبر گزاری بانک وصنعت : دکتر محمود احمدی نژاد در دور چهارم سفر به شهرستان ورامین وعده هایی از استان شدن به یک شرط و ساخت مترو از سال 91 به مردم این منطقه داد.

 

 رئیس جمهور با وجود اینکه به خواسته مردم شهرستان ورامین نسبت به ساخت مترو آگاه بود و در سفر اول خود به ورامین در حدود شش سال پیش نیز مصوب شده بود، این بار با پرسش مردم این منطقه مبنی بر درخواست مترو، از آنها سئوال کرد که مترو می خواهند؟ که با موافقت جمعیت انبوه حاضر در ورزشگاه تختی ورامین مواجه شد و چند بار این سئوال را تکرار کرد.

احمدی نژاد در جریان سخنرانی در جمع مردم شهرستان ورامین اظهار داشت: امیدوارم عملیات ساخت مترو برای ورامین و شهرهای اطراف در سال 91 آغاز شود. وی با اشاره به اینکه برای ساخت متروی ورامین دولت بودجه اختصاص می دهد، ادامه داد: برای تسریع در عملیات ساخت مترو، با وزیر مسکن و مدیرعامل مترو صحبت کرده ام تا هر چه زودتر این پروژه عملیاتی شود.

البته چندی پیش از سوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که در این مراسم حضور نداشت، اعلام شده بود که رئیس جمهور دستور واگذاری پروژه قطار شهری شهرستان ورامین از راه آهن جمهوری اسلامی به مترو را صادر کرده است.

احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش در پی خواسته یکی از مردم گفت: به مردم این شهرستان قول می دهم ورامین فرمانداری ویژه بشود. این درحالیست که ورامین بیش از شش ماه است به فرمانداری ویژه در استان تهران ارتقا یافته است و اشتباه رئیس جمهور ناشی از خواسته آن فرد بود.

رئیس جمهور در ادامه، در پی خواسته مردم مبنی بر تشکیل استان خرداد، با بیان اینکه استان شدن یک میلیون جمعیت می خواهد، گفت: مردم شهرستان ورامین قرار بگذارند جمعیت را تغییر دهند، ما نیز این شهرستان را به استان ارتقاء خواهیم داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران