همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3242 تاریخ : 1390/09/23-00:00:00
,2,
تخلف اخیر بانکی را به وام‌های اندک جوانان ارتباط ندهید

تخلف اخیر بانکی را به وام‌های اندک جوانان ارتباط ندهید

عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم با تذکر به بانک مرکزی درباره عدم اعطای وام به جوانان از سوی بانک‌ها، از آنها خواست تخلف اخیر بانکی را به وام‌های اندک جوانان ارتباط ندهند.

به گزارش بانک و صنعت: امین شعبانی در تذکر شفاهی نشست علنی امروز ـ سه‌شنبه ۲۲ آذر ـ با استناد به ماده ۱۹۳ گفت: در سال گذشته حدود دو هزار معلم در استان کردستان از کار برکنار شدند که رئیس‌جمهوری دستور رسیدگی به این مسئله را داده و مجلس خواستار بررسی هر چه سریع‌تر  این موضوع است.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی درباره تمدید وام کشاورزان و دستوراتی مبنی بر جریمه و دیرکرد پرداخت آن‌ها، افزود: بانک‌ها برخلاف فرصت پنج ساله که در این زمینه ارائه شده است، بر تولیدکنندگان برای پرداخت هر چه سریع‌تر وام‌ها، فشار وارد می‌کنند؛ از این رو دولت باید ضمن تذکر به بانک‌ها، با نظارت بیشتر بر قوانین، عملکرد بانک‌ها را کنترل کند.

وی درباره تخلف اخیر بانکی تصریح کرد: کارمندان و مسئولان بانک‌ها نباید موضوع تخلف بانکی اخیر را با دریافت وام‌های خرد و اندک از سوی جوانان، مرتبط کنند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم هشتم افزود: سخت‌گیری درباره شرایط اخذ وام از جمله ضامن برای جوانان پس از جریان تخلف بانکی، بیشتر شده است و بانک مرکزی باید مسائل را به‌طور جداگانه بررسی و قوانین آن را لحاظ کند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران