همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3216 تاریخ : 1390/09/21-00:00:00
,1,
سهامداران عجله نکنند!

سرمایه جدید بانک تات هنوز ثبت نشده است

سهامداران عجله نکنند!

طی تماس های مکرر گروهی از سهامداران بانک تات در رابطه با ثبت سرمایه جدید این بانک، این موضوع از شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و نیز امور سهام بانک تات

 

به گزارش روز دوشنبه بانک و صنعت ،طی تماس های مکرر گروهی از سهامداران بانک تات در رابطه با ثبت سرمایه جدید این بانک، این موضوع از شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و نیز امور سهام بانک تات پیگیری شد.

نامه ثبت سرمایه جدید به CDS   ارایه نشده است

حسین زاده، معاون مدیریت امور خدمات رایانه ای شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در این رابطه گفت: شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برای انجام عملیات سپرده کردن پس از افزایش سرمایه بر اساس نامه ارسالی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار عمل می کند. بدین معنا که اگر یک شرکت تمام حق تقدم های خود را به فروش رسانده باشد، باید به سازمان اعلام کرده و پس از آن این نهاد مسئول با ارایه نامه ای در مرحله بعدی کار را به CDS   می سپارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نامه ای در رابطه با ثبت افزایش سرمایه بانک تات در اداره ثبت شرکت ها از طرف سازمان در اختیار شرکت سپرده گذاری قرار نگرفته است و به نظر می رسد سرمایه جدید این بانک هنوز در اداره ثبت شرکت ها ثبت نشده باشد، چرا که تا کنون گزارش ثبت آن به این شرکت ارایه نشده است.

هیچ مشکلی برای ثبت سرمایه جدید بانک تات وجود ندارد

سلیم زاده، کارمند امور سهام بانک تات نیز با رد وجود هر گونه مشکل بر سر راه ثبت سرمایه جدید این بانک اظهار داشت: اینکه بر سر راه ثبت سرمایه جدید بانک تات مشکلی وجود داشته باشد، به هیچ وجه صحت ندارد و در حال حاضر و پس از فروش حق تقدم های استفاده نشده در شهریور ماه، مراحل ثبت گواهی ها در حال انجام است. هر زمان که گواهی ها ثبت شود، به طور حتم جهت اطلاع رسانی به سهامداران اقدامات لازم صورت می گیرد.

سهامداران عجله نکنند

وی در خاتمه سخنان خود با اذعان به اینکه هنوز نامه ای جهت فروش کامل و ثبت سهام حق تقدم به اداره ثبت شرکت ها ارسال نشده، خاطر نشان کرد: برای این موضوع مهلتی برای شرکت تعیین نشده تا برای مثال در پایان چهار ماه این کار صورت گیرد، اما سهامداران باید منتظر باشند. چرا که اقدامات لازم در حال انجام است و اطلاع رسانی مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن پس از نهایی شدن کار انجام می پذیرد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران