همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3208 تاریخ : 1390/09/21-00:00:00
,8,
تشریح 4 رویکرد صنعت بیمه کشور

تشریح 4 رویکرد صنعت بیمه کشور

رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اعلام 4 رویکرد صنعت بیمه در کشور، افزایش سرانه و ضریب نفوذ بیمه، توسعه بازار و نظارت بر عملکرد شرکت‌های بیمه را از جمله این رویکردها اعلام کرد

 به گزارش روز دوشنبه بانک و صنعت ،سید محمد کریمی با اعلام 4 رویکرد بیمه مرکزی ایران به منظور توسعه صنعت بیمه در کشورمان گفت: افزایش سرانه بیمه در کشور، افزایش ضریب نفوذ بیمه، توسعه بازار بیمه ای و نظارت بر عملکرد شرکتهای بیمه از جمله این رویکردها است.
رئیس شورای عالی صنعت بیمه کشور با تاکید بر اینکه نظارت جدی بر بیمه گران و شرکتهای بیمه در سال جاری با جدیت در دستور کار است، افزود: تنها به شرکتهای بیمه ای مجوز ارائه می شود که در بخش‌ها و رشته های جدید بخواهند فعالیت داشته باشند.
وی عنوان کرد: بیمه مرکزی خواستار ورود شرکتهای بیمه با محوریت بیمه های زندگی است تا این نوع بیمه ها گسترش یابد، این در حالی است که مجوز فعالیت به شرکتهای بیمه غیر زندگی پیش از این اعطا می شد.
کریمی صنعت بیمه را در کنار سیستم مالی و پولی کشور باعث توسعه اقتصاد دانست و افزود: شفاف سازی و توسعه از جمله برنامه هایی است که پیگیری می شود.
رئیس کل بیمه مرکزی ایران رقابت پذیری در صنعت بیمه را بحثی محوری قلمداد کرد و اظهارداشت: رقابت سالم بین شرکتهای بیمه باید مد نظر قرار گیرد، در این راستا شرکتهای بیمه به منظور حفظ بازارهای موجود و کسب بازارهای جدید با یکدیگر رقابت می‌کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران