از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516794 تاریخ : 1399/05/06-13:55:33
,17,
30درصد بورس مسکن در اختیار مردم قرار می گیرد/راه اندازی 4ماه دیگر

رئیس اتاق تعاون ایران:

30درصد بورس مسکن در اختیار مردم قرار می گیرد/راه اندازی 4ماه دیگر

هرئیس اتاق تعاون ایران گفت: 30 درصد سهام بورس املاک در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد و مردم می توانند در آن پذیره نویسی کرده و سهام دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، بهمن عبداللهی در حاشیه یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اشاره به مصوبه شورا در خصوص تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران اظهار داشت: این یکی از مصوبات بسیار مهم چند ماه اخیر شورا بود، چون تأمین و عرضه مسکن، یکی از مهم ترین مشکلات و بحران هایی است که در کشور با آن دست به گریبانیم.

این عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار افزود: مصوبه شورای عالی بورس، در حقیقت، ساز و کاری است که به ما کمک می کند تا بتوانیم از همه منابع کشور، اعم از بخش خصوصی، تعاونی و بخش های عمومی و نیز آحاد مردم در جهت تولید، عرضه و تسهیل خرید مسکن برای مردم استفاده کنیم.

وی گفت: تسریع در راه اندازی بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، کمک بزرگی به عرضه و تولید مسکن در کشور خواهد کرد.

عبداللهی تصریح کرد: مهم ترین نکته مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار در خصوص تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، فارغ از کلیات آن، این است که 30 درصد سهام این بورس در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد و آنها نیز می توانند در آن پذیره نویسی کرده و سهام دریافت کنند.

رئیس اتاق تعاون ایران ادامه داد: این بورس که با توجه به پیش بینی ها، بسیار پُردر آمد و پر رونق خواهد بود، به لحاظ اقتصادی هم می تواند بسیار کمک مفیدی در راستای مسکن دار نمودن مردم کند.

وی افزود: به اعتقاد من و با توجه به فرصت حداکثر چهار ماهه ای که برای راه اندازی این بورس، در نظر گرفته شده، می توانیم منتظر اتفاقات بسیار خوبی در زمینه مدیریت تولید و عرضه مسکن در کشور باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران