از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 448335 تاریخ : 1397/11/17-14:08:38
,10028,10030,
21 هزار طرح صندوق کارآفرین کشور در حال اجراست

21 هزار طرح صندوق کارآفرین کشور در حال اجراست

معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: 21 هزار طرح اقتصادی هم اکنون زیرحمایت این صندوق در مناطق مختلف کشور در حال اجراست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، علی اصحابی افزود: برای اجرای این طرح ها 11 هزار میلیارد ریال از سوی صندوق کارآفرینی امید به صورت تسهیلات ارزان قیمت به متقاضیان در بخش های مختلف گردشگری، صنایع، معادن، صنایع دستی و کشاورزی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه با راه اندازی این طرح ها برای 53 هزار نفر در سطح کشور زمینه اشتغال فراهم می شود، اظهار داشت: این طرح ها از مجموع 30 هزار طرح پیشنهاد به مرحله اجرا و قرارداد رسیده است. 
اصحابی ادامه داد: از میان طرح های در حال اجرا 928 طرح در ایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد که برای 15هزار و 500 نفر اشتغال فراهم می کند.
وی با اشاره به اینکه در بررسی طرح ها توجه به مناطق مرزی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است، اضافه کرد: از مجموع 21 هزار طرح در حال اجرا در کشور بیش از 6 هزار و 250 طرح مربوط به مناطق مرزی و بیش از 14 هزار طرح نیز به روستاها و مناطق غیرمرزی اختصاص دارد.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید درباره استراتژی و اهداف صندوق در اجرای این طرح ها نیز گفت: این طرح ها در بخش های کشاورزی و صنایع پایین دستی، خدمات، صنعت و معدن، صنایع دستی، گردشگری و بوم گردی مصوب شده و با رویکردهای «هر روستا یک محصول»، «روستای بدون بیکار»، «توسعه مشاغل روستایی» و «توانمندسازی زنان روستایی» به نتیجه رسیده است.
صندوق کار آفرینی امید دارای 380 شعبه در مناطق مختلف کشور است؛ ماموریت این صندوق تجهیز سپرده های خُرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب و کارهای خرد کم سرمایه و کاربر با محوریت فعالیت های کارآفرینانه، نیازهای منطقه ای، توسعه کسب و کارهای IT محور است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه