تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1930 تاریخ : 1390/06/18-00:00:00
,5,
سهمیه بنزین ویژه مهر نداریم

رویانیان:

سهمیه بنزین ویژه مهر نداریم

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با اشاره به تثبیت سهمیه و قیمت بنزین مهر از آغاز طرح شناورسازی قیمت بنزین و گازوئیل در مبادی مرزی در نیمه دوم سالجاری خبر داد و گفت: ا

 به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت، رویانیان درباره وضعیت سهمیه و قیمت بنزین برای مهر ماه سالجاری، گفت: دولت برای تغییر قیمت و سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی در مهر ماه سالجاری هیچگونه برنامه ای ندارد.
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور در پاسخ به این سئوال که آیا برای مهرماه و همزمان با بازگشایی مدارس اختصاص سهمیه ویژه و حمایتی بنزین مهر در دستور کار دولت قرار دارد، تصریح کرد: برای مهرماه امسال هیچ گونه سهمیه اضافی بنزین تحت عنوان ویژه حمایتی به خودروها اختصاص نمی یابد.
این مقام مسئول یکی از دلایل عدم اختصاص سهمیه ویژه بنزین حمایتی را افزایش حجم ترافیک در تهران و اکثر کلانشهرهای کشور عنوان کرد و افزود: در تابستان امسال با وجود آنکه سهمیه بنزین خودروهای شخصی افزایش نیافت اما باز هم شاهد ترافیک در سطح شهرهای بزرگ کشور بودیم.
وی با تاکید بر اینکه باید سرویس مدارس به تاکسی ها واگذار شود، اظهار داشت: در حال حاضر تاکسی ها سهمیه کافی بنزین برای پذیرش سرویس مداری برخوردار هستند و حتی در برخی از شهرها تعداد قابل توجه ای تاکسی وجود دارد.
رویانیان با بیان اینکه در حال حاضر در تهران بیش از 80 هزار دستگاه تاکسی فعال است، بیان کرد: با این تعداد تاکسی مشکلی برای انجام سرویس مدارس وجود ندارد.
وی همچنین در پاسخ به این سئوالی مبنی برای آخرین وضعیت اجرای طرح شناورسازی قیمت بنزین و گازوئیل در مرزها به منظور مدیریت بیشتر مصرف سوخت کشور، توضیح داد: در حال حاضر مطالعات کارشناسی اجرای این طرح مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد و از نیمه دوم سالجاری به تدریج در مبادی مختلف مرزی کشور اجرا می شود.
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تاکید بر اینکه با اجرای این طرح قیمت بنزین و گازوئیل متناسب با قیمت سوخت در کشور همسایه تعیین می شود، تاکید کرد: بر این اساس، قیمتها در مبادی مختلف مرزی متفاوت از یکدیگر خواهد بودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران