تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1926 تاریخ : 1390/06/18-00:00:00
,8,
ورود روغن پایه نفت پارس به بورس کالا و تاخیر در پذیرش پنبه و کلینکر

مدیر فنی و پذیرش بورس کالا خبر داد:

ورود روغن پایه نفت پارس به بورس کالا و تاخیر در پذیرش پنبه و کلینکر

:مدیر فنی و پذیرش بورس کالا از پذیرش دو شرکت سیمانی و روغن پایه نفت پارس به عنوان کالای مشابه خبر داد و گفت: جلسه هیئت پذیرش پنبه و کلینکر که قرار بود این هفته انجام شود

 

به گزارش روز جمعه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،مهرزاد نامداری در خصوص پذیرش شرکت‌های سیمانی اظهار داشت: با توجه به ارسال مدارک سیمان ارومیه و قائن و روغن پایه شرکت نفت پارس به سازمان بورس، پرونده این سه شرکت بررسی و پذیرش شدند .
وی در خصوص پذیرش شیر امگا3 که مدتی پیش صحبت از پذیرش آن بود، گفت: پرونده پذیرش شیر امگا3 شرکت فوکا به دلیل داشتن نواقص هنوز به نتیجه نرسیده است و باید مدارک پرونده تکمیل شود.
مدیر فنی و پذیرش بورس کالا در پاسخ به این سؤال که قرار بود جلسه هیئت پذیرش برای پنبه و کلینکر در هفته جاری برگزار شود،گفت: سازمان بورس مجدداً اعلام کرد که پنبه نقص پرونده دارد و در خصوص کلینکر نیز به دلیل عدم تمدید قرارداد کارگزار عرضه کننده با مشاور پذیرش، همچنان تکلیف این دو کالا نا معلوم است.
مدارک پذیرش پنبه بیش از دو ماه است که ارسال شده ولی هر بار به دلیل برخی نواقص در پرونده پذیرش این محصول به تأخیر می‌افتاد. در هفته گذشته اعلام شد که نواقص برطرف شده و در جلسه هیئت پذیرش در هفته جاری بررسی می‌شود ولی این بار نیز به دلیل نواقصی که سازمان از پرونده گرفته است، پذیرش این کالا مجدد به تأخیر افتاد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران