تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1903 تاریخ : 1390/06/15-00:00:00
,5,
بنزین همچنان 3 نرخی است

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی

بنزین همچنان 3 نرخی است

: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از فروش روزانه 43 میلیون لیتر بنزین با نرخ 400 تومان در سال جاری خبر داد و گفت: هنوز بنزین 100 تومانی در برخی کارتهای سوخت وجود

جلیل سالاری  با اشاره به میزان فروش بنزین در نرخ های مختلف گفت: در حال حاضر حجم کمی از بنزین صد تومانی در کارت های سوخت باقی مانده است که این رقم نیز بخشی در کارت موتور سیکلت ها و بخشی نیز در خودروهای شخصی است که انتظار می رود با حجم مصرفی که صورت می گیرد قبل از آغاز فصل سرما این میزان بنزین به اتمام برسد و تنها بنزین با دو نرخ 400 تومان و 700 تومان عرضه شود.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون به طور میانگین روزانه 43 میلیون لیتر بنزین با نرخ 400 تومان فروش رفته است.
این مقام مسئول تصریح کرد: میزان فروش بنزین با نرخ 700 تومان نیز از ایتدای سال جاری تا کنون حدود 10 میلیون لیتر به طور متوسط در هر روز بوده است.
سالاری خاطرنشان کرد: با اتمام ماه مبارک رمضان انتظار می رود حجم سفرهای برون شهری افزایش یافته و به همین دلیل میزان مصرف بنزین در روزهای پایانی تابستان قبل از بازگشایی مدارس افزایش یابد.
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران