تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1898 تاریخ : 1390/06/15-00:00:00
,15,
اتهام جدید مایکرو سافت

در دنیای اینتر نت

اتهام جدید مایکرو سافت

: شرکت مایکروسافت جمع آوری اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی کاربرانش را رد کرده است.

این شرکت در چند ماه اخیر متهم به جمع آوری اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی کاربران سیستم عامل ویندوز فون 7 به منظور کسب درآمد وفروش این اطلاعات به شرکت های تبلیغاتی شده است.
افراد و گروه های مختلف مدنی مایکروسافت را به همین علت به نقض حریم شخصی متهم کرده اند، اما این شرکت هم هرگونه تخلف را انکار می کند.
پیش از این اپل و گوگل هم به تخلفات مشابهی متهم شده و حتی کار به شکایت و اثبات اتهامات آنها کشیده بود، اما هر دو شرکت برای حفظ اعتبار خود به انکار واقعیات روی آوردند.
به نظر می رسد مایکروسافت هم از الگوی مشابهی پیروی می کند. در حال حاضر شکایتی بر ضد مایکروسافت با همین موضوع تقدیم دادگاه شده و این شرکت برای پاسخگویی در دادگاه حاضر شده است.
مایکروسافت ضمن تکذیب این ادعاها می گوید در مورد آنها تحقیق خواهد کرد تا نگرانی های کاربران برطرف شود. در مقابل کاربران می گویند می خواهند اطمینان داشته باشند در زمان استفاده از نرم افزارها و برنامه های مایکروسافت بر روی گوشی های تلفن همراهشان امنیتشان به طور کامل تامین می شود. 
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران