در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1897 تاریخ : 1390/06/15-00:00:00
,6,
سایپا به تولید 3 برابری تندر 90 دست یافت

مدیر عامل سایپا

سایپا به تولید 3 برابری تندر 90 دست یافت

: مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با خرید سهام شرکت رنوپارس ظرفیت تولید خودروی تندر 90 از 100 دستگاه به بیش از 300 دستگاه افزایش یافت

 نعمت الله پوستین دوز در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت سایپایدک ضمن اعلام مسئولیت جدید عموزاده به عنوان مدیر عامل شرکت بن رو اظهار داشت: با حضور بن رو به عنوان یک برند جدید و دارای فناوری بسیار مدرن و ظرفیتی به میزان 150 هزار دستگاه یک فرصت جدید برای گروه خودروسازی سایپا ایجاد شده و با اضافه شدن این برند به سبد محصولات گروه قطعا کسب و کار شبکه گسترده تر و رو به رشد تر خواهد بود.
وی گفت: سال 89 سال فروش و خدمات پس از فروش بود و دیدیم که با توانمندی های عموزاده اقدامات بزرگی در آن جا پایه گذاری شد و سیستم های نوینی در عرصه فروش و خدمات پس از فروش به وجود آمد و با ایجاد تحول در زمینه فروش امروز شاهد موفقیت سایپا در این عرصه هستیم.
پوستین دوز با اشاره به خرید سهام شرکت رنوپارس خاطر نشان کرد: با خرید سهام شرکت رنوپارس ظرفیت تولید خودروی تندر 90 از 100 دستگاه به بیش از 300 دستگاه افزایش یافته و این حاکی از یک موفقیت بزرگ برای گروه خودروسازی سایپا است.
وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در زمینه سهام نیز تاکید کرد: اولین مجمع پس از خصوصی سازی با رضایت حداکثری سهام داران برگزار شد و این نشان دهنده موفقیت سایپا در این حوزه است.
وی ضمن تمجید از مدیران ارشد، کارکنان و کارگران گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: مهم ترین مزیت گروه خودروسازی سایپا در حال حاضر کارکنان و نیروی انسانی شاغل در آن است که می توان گفت جزو متخصصین و از بهترین های صنعت خودرو هستند.
پوستین دوز با اشاره به انتخاب گرمان به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سایپایدک اظهار داشت:گرمان به عنوان یک مدیر اجرایی قوی و فردی توانمند، متعهد و متخصص در حوزه های مربوط به صنعت خودرو و کسی که با سابقه بیش از دو دهه در این زمینه فعالیت داشته می تواند در مجموعه خدمات پس از فروش تحولات چشمگیری را پایه گذاری کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران