تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1893 تاریخ : 1390/06/15-00:00:00
,8,
ظرفیت های فراوان بازار سرمایه برای تامین مالی پروژه های اقتصادی

ظرفیت های فراوان بازار سرمایه برای تامین مالی پروژه های اقتصادی

:باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر استفاده از ظرفیت های موجود در اقتصاد، هم اکنون بازار سرمایه از پتانسیل خوبی برای تامین مالی پروژه های اقتصادی برخورد

 

به گزارش روز سه شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،محمد مهدی صادق در خصوص دیدار مقام معظم رهبری با فعالان بازار سرمایه گفت: مقام معظم رهبری در دیدار فعالان بازار سرمایه و اقتصادی به نکات و مطالب اساسی اشاره کردند که برای اولین بار بود که مطرح می شد.

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از نکات قابل توجهی که توسط ایشان مطرح شد، آن بود که که تمام افراد که طرحی یا برنامه‌ای دارند و می‌توانند راهنمای دولت و دستگاه‌های اجرایی باشند، طرح های خود را ارایه دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه تصریح کرد: طبق فرمایش معظم له، دستگاه ها و نهادهای اجرایی باید پذیرای این افراد باشند تا طرح‌هی پیشنهادی آنان ارزیابی شود.

صادق خاطرنشان کرد: در حال حاضر بازار سرمایه و اقتصاد ایران از ظرفیت و پتانسیل های فراوانی برای سرمایه گذاری برخوردارند و باید به سمتی برویم که بتوانیم نیاز پروژه ها را از این طریق تامین کنیم .

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران