تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1885 تاریخ : 1390/06/15-00:00:00
,18,
پانزده درصد قرار داد بازیکنان پرداخت شد

سرمربی تیم ملوان:

پانزده درصد قرار داد بازیکنان پرداخت شد

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی اعلام کرد: به تازگی 15درصد از کل قرار داد بازیکنان این تیم به آن ها پرداخت شد.

به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت به نقل از نشریه واکنش ، این مبلغ در حالی پرداخت می شود که ملوان بعد از چند بازی خوب  و نتایج قابل قبول در رده هشتم جدول رده بندی فوتبال لیگ برتر قرار دارد.

پور غلامی ، تصریح کرد: در روزهای آینده 15 درصد دیگر از قرار نیز تامین و پرداخت می شود.

وی اظهار داشت: 15 درصد اولیه نیز بنا به اختیار مدیر عامل  منطقه ازاد  بندر انزلی تامین و پرداخت شده است و مقرر شد تا بقیه بودجه تامین و پرداخت شود.

 سفید رود رشت در حال احیا شدن است تیم فوتبال سفید رود رشت که روزگاری نامش بر سر زبان ها بود ، بعد از یک دوره نقاهت کامل می رود تا با ر د یگر احیا شود.

این تیم که به تازگی 10 بازیکن جدید را جذب و برای خود هواداران جدیدی دست و پا  کرده است، بعد از دو باخت 2 بر صفر و یک بر سفر به ترتیب مقابل ملوان انزلی و داماش گیلان ، در بازی مقابل شهرداری کلاچای که در شهر رامسر برگزار شد، 2 بریک

پیروز شد.

 

تیم شهرداری کلاچای هم که یک دهه قبل در استان و شمال کشور صاحب نام بود و بازی های خوبی از خود به نمایش می گذاشت برغم حضور شورای شهر و فعالیت مالی گسترده در شهر ، به قهقرا رفت و در روزهای اخیر قصد دارد از کما در ایدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران