تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1867 تاریخ : 1390/06/13-00:00:00
,8,
پرداخت ماهیانه 70 میلیارد تومان بیمه بیکاری

پرداخت ماهیانه 70 میلیارد تومان بیمه بیکاری

:مدیرعامل صندوق بیمه تامین اجتماعی از پرداخت ماهیانه 70 میلیارد تومان در قالب بیمه بیکاری به بیمه شدگانی که شغل خود را از دست داده اند خبر داد.

 به گزارش روز یکشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،رحمت الله حافظی افزود: این رقم بیمه بیکاری ماهیانه به بیش از 18 هزار نفر از بیمه شدگانی که شغل خود را از دست داده اند از سوی صندوق تامین اجتماعی پرداخت می شود.
وی با اشاره به اینکه مقرری بیکاری براساس سنوات فرد بیمه شده پرداخت می شود، تاکید کرد: معمولا بیمه بیکاری بین 6 تا 50 ماه به صورت مستمری ماهانه بیمه شده ای که غیر ارادی شغل خود را از دست داده پرداخت می شود.
مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی گفت: تامین بیمه بیکاری بیمه شدگان سالانه هزینه زیادی را در بر دارد این درحالی است که  اعتبارات و بودجه صندوق کفاف نیاز بیمه بیکاری را نمی دهد.
به گفته حافظی، پیش بینی می شود در صورت ادامه روند فعلی در خصوص بیمه بیکاری تا پایان سال با کسری 530 میلیارد تومانی مواجه می‌شویم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران