تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1862 تاریخ : 1390/06/12-00:00:00
,1,
تا پایان مهر مدارس فنّی و حرفه ای به اینترنت متصل می شوند

روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای

تا پایان مهر مدارس فنّی و حرفه ای به اینترنت متصل می شوند

:مدیر دفتر توسعه فناوری‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تا پایان مهرماه تمامی ادارات کل و مراکز آموزشی به شبکه اینترنت ملی وصل خواهند شد.

 در پی درج خبر "هکرها سایت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را از کار انداختند" از سوی خبرگزاری فارس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور ضمن قدردانی از اطلاع‌رسانی صورت گرفته در این باره ،‌ توضیحاتی را یادآور شده است که دسترسی به پایگاه اینترنتی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امکان‌پذیر است.
مدیر دفتر توسعه فناوری‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، گفت: در حال حاضر دسترسی به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی WWW.IRANTVTO.IR امکان‌پذیر است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، آرش بهرامی با بیان این مطلب افزود: حدود 2 ماه قبل متوجه حملاتی به پایگاه اینترنتی و پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور شدیم و تیم کاری مشغول شناسایی نوع حملات گردید و خوشبختانه سریعا نوع حمله مشخص شد و اقدامات لازم برای برطرف شدن مشکل صورت گرفت.
وی بیان داشت: با توجه به اینکه در 2 ماه گذشته ثبت‌نام در دوره‌های آموشی سازمان از طریق اینترنت میسر شده و بسیاری از فعالیت‌های داخلی سازمان در حوزه آموزش و طریق شبکه اینترنت امکان‌پذیر شده بیش از 2 میلیون بازدید در ماه گذشته از وب‌سایت و پورتال سازمان صورت گرفته و حدود 370 هزار نفر از طریق اینترنت در بالغ بر 500 عنوان دوره آموزشی مهارت ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیر دفتر توسعه فناوری‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: در راستای برنامه استراتژیک فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات سازمان و با پی‌گیری‌های به عمل آمده تا پایان مهرماه تمامی ادارات کل و مراکز آموزشی به شبکه اینترنت ملی وصل خواهند شد و شاهد ارائه خدمات الکترونیکی گسترده‌ای به مخاطبان آموزش‌های مهارتی خواهیم بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران