در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1861 تاریخ : 1390/06/12-00:00:00
,8,
ارائه تقاضای ورود شمش سرب و بررسی عرضه پنبه در بورس

مدیر فنی و پذیرش بورس کالا خبر داد:

ارائه تقاضای ورود شمش سرب و بررسی عرضه پنبه در بورس

:مدیر فنی و پذیرش بورس کالا از تقاضای شرکت تولیدی بازرگان سرب آبان برای عرضه شمش سرب خبر داد و گفت: هفته آینده هیئت پذیرش مدارک پنبه و کلینکر را برای عرضه در بورس کالا ب

 

به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،مهرزاد نامداری در خصوص آخرین اخبار پذیرش کالاهای جدید در بورس کالا اظهار داشت: شرکت تولیدی بازرگانی سرب آبان به تازگی تقاضای پذیرش شمش سرب را به بورس کالا ارائه کرده ‌است .
وی با بیان اینکه اقدامات اولیه از جمله بازدید فنی از این شرکت انجام شده است، گفت: سه شرکت سیمانی خزر، بجنورد و کرمان نیز مدارک خود را ارائه کرده و در حال بررسی است.
مدیر فنی و پذیرش بورس کالا با اشاره به اینکه سیمان سفید ارومیه نیز به عنوان دومین شرکت برای عرضه سیمان سفید پذیرش شده، اعلام کرد: هیئت پذیرش در جلسه هفته آینده به بررسی ورود پنبه و کلینکر می‌پردازد.
مدارک پذیرش پنبه بیش از دو ماه است که ارسال شده ولی هر بار به دلیل برخی نواقص در پرونده پذیرش آن به تأخیر می‌افتاد که در حال حاضر این نواقص برطرف شده و قرار است هفته آینده در هیئت پذیرش بررسی شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران