تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1852 تاریخ : 1390/06/12-00:00:00
,8,
بیمه دی 100 میلیارد تومان پرتفوی جذب کرد

اختصاصی،

بیمه دی 100 میلیارد تومان پرتفوی جذب کرد

:مدیر عامل بیمه دی با اشاره به جذب 100 میلیارد تومان پرتفوی در چند ماه گذشته، گفت: مجموع قراردادهای شرکت بیمه دی در ماه پنجم سال از مرز پیش بینی شده در بودجه 90 این شر

 به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،دکتر فرامز فتح نژاد در نشست خبری امروز صبح با اعلام این خبر افزود: هنوز تکلیف قرار داد 140 میلیارد تومانی بیمه دی و بنیاد شهید چندان مشخص نیست اما با تلاش های بی دریغ مجموعه شرکت بیمه دی حجم پرتفوی ما از میزان پیش بینی سال 90 فراتر رفته است.
وی از تفاهم بیمه دی و بانک دی خبر داد و افزود: شعب بانک دی تا آخر امسال به 110 شعبه می رسد که در آن شاهد فعالیت بیمه دی نیز خواهیم بود.
فتح نژاد افزود:بخش عمده ای از فعالیت های اقتصادی کشور می تواند از کانال صنعت بیمه صورت بگیرد و امروزه دیگر صنعت بیمه در فروش بیمه نامه اشخاص و اموال خلاصه نمی شود.
وی خاطر نشان کرد: تامین سرمایه، نیاز اساسی فعالیت های اقتصادی است و بیمه دی در این مسیر گام بر می دارد.
دکتر فتح نژاد با تاکید بر دستاوردهای بیمه دی در حوزه های گوناگون اقتصادی به خصوص در حوزه بورس اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک رشته های جدید بیمه ای نیز به دستاورد های این شرکت اضافه شود.
مدیر عامل بیمه دی گفت :‌ سندیکای بیمه گران و صنعت بیمه با اقدام برخی بیمارستان های خصوصی درباره بیمه های تکمیلی مخالف است.
وی درباره لغو بیمه تکمیلی در برخی از بیمارستان های خصوصی گفت: این قراردادها یک طرفه لغو نشده و بیشتر مربوط به قراردادهای جدید است که بیمارستان ها با نرخ های جدید قرارداد بسته اند. فتح نژاد گفت: بیمارستان ها می خواهند با تعرفه ای بالاتر از تعرفه دولتی قرارداد ببندند که این موضوع خلاف است.
وی افزود‌ :‌ با این حال مردم نباید نگران باشند و در حال مذاکره هستیم و این موضوع برای قراردادهای جدید به نتیجه خواهد رسید. فتح نژاد گفت: در سه سال اخیر و با خصوصی سازی بیمه ها ضریب نفوذ بیمه حداقل 15 درصد افزایش یافته است.
مدیر عامل بیمه دی که از خرداد امسال در این سمت منصوب شده است ، گفت: پس از برگزاری مجمع ، بازسازی نیروها و اعتماد بخشی به سهامداران در5 ماه امسال  پیش بینی می شود سهام ( پرتفوی 90) را پوشش دادیم.
همچنین عضو هیئت مدیره بیمه دی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در رابطه با تأثیر دیه 90 میلیونی بر بیمه ها گفت : درصورت تصویب دیه 90 میلیون تومانی ،‌ شرکت های بیمه ها 60 میلیون تومان را می پذیرند اما برای 30 میلیون تومان مازاد باید قرارداد جدید ببندند و نرخ جدید به بیمه شخص ثالث اضافه می شود.
حسن بالازاده با اشاره به مشکلاتی که ممکن است افزایش نرخ دیه داشته باشد از جمله افزایش تعداد زندانیان دیه و فشار به بیمه ها ، گفت: هنوز دیه 90 میلیونی قطعیت ندارد و هیچ بیمه ای قرارداد 90 میلیون تومانی ندارد اما اخبار این موضوع بر سهام بیمه ها تأثیر منفی داشته است.
بالازاده گفت : درصورت تصویب آن،‌ ممکن است بیمه ها به سمت شخص ثالث نروند و سیاست های خود را تغییر دهند.
وی با اشاره به عملکرد بیمه دی افزود: بیمه دی در 5 ماه یکصد میلیارد تومان دارایی و درآمد جذب کرده است و قیمت سهام نیز بر خلاف دیگر بیمه ها روند صعودی داشته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران