تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1804 تاریخ : 1390/06/06-00:00:00
,15,
ایرن آزمونی جدی برای اپراتورهای همراه آمریکا

در دنیای مخابرات

ایرن آزمونی جدی برای اپراتورهای همراه آمریکا

: کارشناسان حوزه مخابرات می گویند طوفان ایرن آزمونی جدی برای شبکه های تلفن همراه در آمریکا محسوب شده و مشخص خواهد کرد که آیا این شبکه ها از کیفیت و طراحی مناسب برخوردار

احتمال اینکه شبکه های تلفن همراه در شرایط طوفانی و وقوع گردباد کماکان سرپا بمانند بیش از زمان وقوع زلزله است و مردم امیدوارند این شبکه ها در این شرایط کماکان قابل اتکا باقی بمانند.
البته شبکه تلفن همراه آمریکا در زمان وقوع زلزله 5.9 ریشتری هفته قبل عملکرد خوبی نداشت، زیرا بسیاری از مردم بلافاصله بعد از زلزله برای کسب اطلاع از وضعیت سلامت دوستان و اقوامشان  از گوشیشان استفاده کردند و به همین علت ظرفیت شبکه کاملا تکمیل شد.
شرایط پس از وقوع زلزله اخیر تا بدان حد بحرانی شد که آژانس فدرال مدیریت شرایط اضطراری در آمریکا از مردم خواست در چنین شرایطی از این پس از ایمیل یا ارسال پیامک استفاده کنند و ظرفیت شبکه را برای برقراری تماس های اضطراری آزاد بگذارند.
از سوی دیگر 10 سال بعد از وقوع حادثه 11 سپتامبر که شبکه تلفن همراه نیویورک به طور کامل از کار افتاد، تکرار حادثه مشابه در هفته گذشته باعث انتقادهای تندی شده و ناظران می گویند چرا بعد از 10 سال هنوز تمهیدات لازم برای حل این مشکل اندیشیده نشده است.
در صورتی که اپراتورهای آمریکایی در زمان وقوع طوفان ایران هم امتحان خوبی پس ندهند احتمالا باید منتظر واکنش تند افکار عمومی باشند.
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران