صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 177 تاریخ : 1390/03/16-00:00:00
,8,
اختصاص 1000 میلیارد تومان برای تقویت صنعت بیمه

اختصاص 1000 میلیارد تومان برای تقویت صنعت بیمه

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: در بودجه امسال بیش از یک هزار میلیارد تومان برای تقویت صنعت بیمه در کشور اختصاص یافته است.

 

به گزارش روز دوشنبه شبکه خبری بانک و صنعت، قاسم محمدی در دیدار مردمی خود اظهار  داشت: با تخصصی شدن بیمه‌ها در دنیا، صنعت بیمه در کشورمان نیز با همین رویکرد در حال تحول است و ما آرزوی روزی داریم که همه با درک اهمیت بیمه به پویایی این صنعت کمک کنیم.
وی به لغو میزان دیه سال جاری با تلاش نمایندگان مجلس، دولت و قوه قضاییه اشاره کرد و افزود: با افزایش دیه به 90 میلیون تومان که باید در آن بازنگری می‌شد یک ناهمگونی در صنعت بیمه ایجاد شده و فشار مضاعف به مردم و به ویژه صاحبان خودروها وارد می‌شد که با ملغی شدن این رقم امیدواریم قیمت واقعی در دیه و تعرفه‌های بیمه اعمال شود.
محمدی با یادآوری ضرورت توسعه بیمه کشاورزی بیان داشت: با توجه به اینکه استان اردبیل جزو استان‌های حادثه‌خیز کشور است ضرورت دارد کشاورزان با حمایت‌های دولتی محصولات و اراضی خود را زیر پوشش بیمه برده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران