تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1747 تاریخ : 1390/06/02-00:00:00
,8,
نماد بانک انصار یکشنبه آینده بازگشایی می شود

نماد بانک انصار یکشنبه آینده بازگشایی می شود

:نماد بانک انصار (وانصار) روز یکشنبه هفته آینده به عنوان دهمین بانک بورسی در بورس اوراق بهادار تهران بازگشایی می شود.

 

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،مدیریت بازار شرکت بورس اعلام کرد : نماد معاملاتی بانک انصار برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش «واسطه­ گری­ های مالی»، گروه و طبقه‌ی «واسطه ­گری­ های پولی» ، با کد «10-19-65» در نماد «وانصار» به عنوان چهارصد و شصت و دومین شرکت پذیرفته شده در فهرست نرخ‌های تابلوی اصلی بازار اول بورس اوراق بهادار تهران آماده انجام معامله است.
بازگشایی نماد معاملاتی این شرکت از طریق حراج ناپیوسته با اعمال یک مرحله پیش گشایش شروع و با اجرای حراج ناپیوسته پایان می یابد. پس از این مرحله معاملات از طریق حراج پیوسته در زمان باقی مانده تا پایان جلسه معاملاتی و در دامنه نوسان مجاز روزانه قیمت انجام می شود. قیمت مرجع در دوره حراج پیوسته، قیمت کشف شده از طریق حراج ناپیوسته است.
ضروری است ، سهامداران فعلی این بانک برای فراهم شدن امکان فروش سهامشان در روز بازگشایی نماد، نسبت به سپردن سهام و تعیین کارگزار ناظر سهام خود اقدام کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران