تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1738 تاریخ : 1390/06/01-00:00:00
,17,
آمادگی جامعه نیکو کاری برای کمک به قحطی زدگان سومالی

آمادگی جامعه نیکو کاری برای کمک به قحطی زدگان سومالی

جامعه نیکوکاری ابرار، وابسته به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، برای ارسال کمک‌های نقدی اعضای اتاق بازرگانی به مردم قحطی زده کشور سومالی، اعلام آمادگی کرد.

 

به گزارش خبرنگار شبکه تحلیلی خبری بانک وصنعت : جامعه نیکوکاری ابرار برای کمک به مردم قحطی زده سومالی، آماده دریافت و ارسال کمک‌های نقدی اعضای اتاق بازرگانی است و این اقدام هم‌یاری تمامی اعضا را می‌طلبد.

جامعه نیکوکاری ابرار اتاق ایران هم‌چنین با صدور اطلاعیه‌ای تصریح کرده است:

« اخبار رسیده از فاجعه انسانی ناشی از قحطی در سومالی، دل هر فردی را به درد می‏آورد. مرگ درد آور 10 درصد از کل کودکان زیر 5 سال جمعیت 12 میلیونی طی 11 هفته، رها شدن هزاران کودک دیگر در کنار خیابان ها و جاده ها، به دلیل نبود مواد غذایی و قرار داشتن حدود 5/ 1 میلیون نفر در معرض خطر مرگ، اخباری نیستند که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت. اکنون نه تنها مسئولیت دینی، بلکه مسئولیت انسانی، ما را در کمک به هم کیشانمان، در سومالی فرا می خواند تا در حد توانمان نگذاریم وضعیت اسف‏ناک کنونی ادامه یابد. »

در ادامه این اطلاعیه آمده است: « اینک، آزمونی دیگر در برابر فعالان اقتصادی کشوری قرار دارد که به پیشینه دیرین فرهنگی و تمدنی و آموزه‏های دینی و اخلاقی مردمان نیکوسرشت خود افتخار می‏کند. جامعه نیکوکاری ابرار، وابسته به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، چشم انتظار یاری شما در این همیاری بزرگ انسانی است. »

شماره حساب‌هایی نیز از سوی جامعه نیکوکاری ابرار، جهت واریز وجوه اعلام شده که عبارت‌اند از: « شماره حساب  37 /31167323 بانک ملت و  0100008241606  بانک کارآفرین. »ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران