تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1703 تاریخ : 1390/05/30-00:00:00
,8,
بازگشایی نماد بیمه دی در بورس

بازگشایی نماد بیمه دی در بورس

: در معاملات دیروز بورس و فرابورس شاهد بازگشایی نماد بیمه دی بودیم.

 

به گزارش روز یکشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،دیروز نماد بیمه دی با شرایط نه چندان رضایت بخشی بازگشایی شد، چراکه  "ودی" با 6.45 درصد منفی در بازار سرمایه مورد دادوستد قرار گرفت  .
به رغم گزارش های مثبت بیمه دی اما به دلیل مشکلاتی که شرکت های بیمه به دلیل مسائل مربوط به نرخ دیه با ان دست به گریبان هستند و ابهامات موجود باعث شده است سرمایه گذاران به طور کلی در این صنعت کمتر ورود داشته باشند.

انتظار بازار نسبت به سهام شرکت های بیمه ای در بورس با مشخص شدن وضعیت نرخ دیه روشن خواهد شد.
در معاملات روز شنبه 29مردادماه سال جاری در نماد معاملاتی "ودی" که پس از مدتها بازگشایی شد حجم معاملات 11میلیون و 467 هزار به ارزش 23میلیاردو 931 میلیون و 580 هزار ریال در 752 دفعه معاملاتی دادوستد شد.
براساس این گزارش ، قیمت سهام  بیمه دی با 6.45 درصد کاهش در رقم 2087 ریال مبادله شد، این در حالیست که  قیمت این نماد معاملاتی قبل از بسته شدن 2231ریا ل بود که علت اصلی این افت قیمت مسائل مربوط به نرخ دیه است که بازار را بطور کلی بروی سهام شرکت های بیمه ای منفی کرده است چراکه چشم انداز سوداوری بیمه ها با افزایش نرخ دیه به 90 میلیون تومان  در ابهام قرار خواهد گرفت.
در معاملات روز شنبه بورس اوراق بهادار تهران بیمه البرز معاملات کم حجمی را تجربه کرد،به طوری که  البرز با حجم 57هزارو536 در 23 دفعه معاملاتی مورد دادوستد قرار گرفت و ارزش معاملات ان به 139میلیون و704 هزار ریا ل رسید.
قیمت پایانی نماد البرز با 0.20 درصد کاهش نسبت به اخرین روز معاملاتی هفته گذشته در رقم 2452 ریال ایستاد. در شرکت های هم گروه این نماد معاملاتی امروز تنها نماد معاملاتی بیمه دی پس ازبازگشایی از حیث تعداد معاملات قابل توجه بود. همچنین ارزش معاملات بیمه پارسیان امروز 455 میلیون و 191 هزار ریال با حجم معاملاتی 183 هزارو 363 بود.
در این نماد معاملاتی همچون سایر شرکت های هم گروه شاهد کاهش قیمت نسبت به هفته های گذشته بودیم. "پارسیان" با 0.44 درصد تغییر با نرخ 2481 ریال در روز شنبه به ثبت رسید.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران