تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1701 تاریخ : 1390/05/30-00:00:00
,8,
ارایه جدیدترین دستاوردهای فناوری اطلاعات بازار سرمایه درنمایشگاه بورس

ارایه جدیدترین دستاوردهای فناوری اطلاعات بازار سرمایه درنمایشگاه بورس

:مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در دوازدهمین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات بازار سرمایه بر ارایه جدیدتررین دستاوردهای این حوزه در پنجم

 

به گزارش روز یکشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،دکتر علی عبدالهی با بیان مطلب فوق افزود : دستاورهای مختلفی در حوزه فناوری اطلاعات بازار سرمایه امسال در نمایشگاه ارایه خواهند شد. این محصولات و خدمات از سوی نهادهای حاکمیتی بازار سرمایه و نیز بخش خصوصی ارایه خواهند بود.

وی تاکید بر سامانه ها و خدمات مرتبط با معاملات برخط، سامانه های نظارتی الکترونیکی هوشمند، محصولات و خدمات مرتبط با پردازش دادهای مالی از مهم ترین بخش هایی است که در نمایشگاه امسال ارایه خواهند شد.

دکتر عبدالهی در مورد تصمیمات دوازدهمین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات بازار سرمایه اظهار داشت : دراین جلسه دستاوردها و روند پیشرفت پروژه تدوین برنامه راهبردی توسعه بازار سرمایه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و چالش های پیش روی پروژه مطرح و برای رفع موانع و چالش ها راهکارها و تصمیمات مقتضی ارایه شد.

دبیر شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات بازار سرمایه تصریح کرد : نتایج و دستاوردهای این پروژه تا آذرماه سالجاری نهایی خواهد شد. 

وی ادامه داد : هدف از انجام این پروژه تدوین چشم انداز، اهداف، سیاستها و راهبردهای کلان توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بازار سرمایه در افق زمانی 4 ساله است.

دکتر عبدالهی خاطر نشان کرد : تدوین اهداف و راهبردهای عملیاتی به تفکیک هر سال نیز از دیگر دستاورهای این پروژه به شمار می رود.

در دوازدهمین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات، فعالان بخش های مختلف بازار سرمایه و بخش خصوصی حضور داشتند.

پنجمین دوره نمایشگاه تخصصی بورس 24 تا 27 شهریور امسال، در محل دایم نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران