تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1690 تاریخ : 1390/05/28-00:00:00
,8,
واگذاری شرکت های گاز استانی به صورت هلدینگ

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز خبر داد:

واگذاری شرکت های گاز استانی به صورت هلدینگ

:مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز از واگذاری شرکت های گاز استانی، بازرگانی‌‌گاز و گازخودرو به صورت هلدینگ خبرداد و گفت: این شرکت ها دیگر به صورت مجزا واگذار نمی شوند.

 

به گزارش روز جمعه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،مجتبی شیخ بهایی با اشاره به واگذاری شرکت های گاز استانی به بخش خصوصی گفت: آخرین تصمیمی که در این زمینه گرفته شده و ابلاغ شده است واگذاری به صورت هلدینگ است.
وی ادامه داد: به این ترتیب 30 شرکت گاز استانی به همراه شرکت گاز خودرو و بازرگانی گاز به صورت هلدینگ و از طریق بورس واگذار می شوند و دیگر به صورت مجزا واگذار نخواهد شد.
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز با اشاره به صدور قبوض گازبها به صورت یک ماهه افزود: این کار اگر چه برای شرکت ملی گاز هزینه دارد و باید تعداد کنتور خوان ها افزایش یابد ولی نزدیک به 2 ماه است که شرکت گاز به این سمت قدم برداشته و کارهای اولیه در این خصوص انجام شده است.
وی گفت: درحال حاضر هر 36 روز قبوض صادر می شود اما از ماه آینده قبوض به صورت یک ماهه صادر و به دست مشترکین می رسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران