تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1687 تاریخ : 1390/05/28-00:00:00
,20,
 افتتاح نمایشگاه فرهنگ و هنر

افتتاح نمایشگاه فرهنگ و هنر

نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم در حوزه فرهنگ و هنر افتتاح شد.

 

آقای حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این بازدید در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر این نمایشگاه را نشان دهنده بخشی از دستاوردهای این وزارتخانه ذکر کرد و گفت:‌ این نمایشگاه به نوعی گزارش و نگاه گذرایی به اقداماتی است که انجام گرفته و رشد درخور توجهی را در عرصه های مختلف سینما، تئاتر، قرآن، کتاب، ساخت فضاهای فرهنگی و کلا فعالیت های نرم و سخت افزاری در حوزه هنر نشان می دهد.

وی افزود: بازدیدکنندگان در اینجا با تلاش مضاعف و اقدام های خوبی که در کشور در حال انجام است و روز به روز هم از نظر کیفی و کمی توسعه می یابد،‌ آشنا می شوند.

براساس این گزارش در این نمایشگاه 60 تابلو از اهم فعالیت های انجام شده در حوزه فرهنگ و هنر از سال 1384 تا 89 در بخش های تخصصی از جمله معاونت سینمایی، مطبوعاتی، هنری، فرهنگی و سازمانهای تابعه به نمایش در آمده است.

در کنار این نمایشگاه همچنین، نمایشگاهی از عکسهای امام خمینی (ره) با همت معاونت هنری وزارت ارشاد برای بازدید عموم آماده شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران