تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1685 تاریخ : 1390/05/27-00:00:00
,1,
تحقیق و تفحص از پتروشیمی در مجلس هشتم نهایی می‌شود

تحقیق و تفحص از پتروشیمی در مجلس هشتم نهایی می‌شود

عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی ایران با بیان این که تمام برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات مقدماتی برای تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی کشور آماده است، قول داد تا پایان

به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت،  خلیل حیات‌مقدم"  با تشریح محورهای تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی کشور، خاطرنشان کرد: اگر مدیریت امور تحقیق و تفحص در اختیار او باشد، گزارش تحقیق و تحفص از پتروشیمی را به مجلس هشتم برساند.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی، افزود: محورهای تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی تبیین و برنامه‌ریزی‌ها انجام شده است و به محض روشن شدن شرح وظایف، کمیته تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی کار خود را آغاز می‌کند.

محورهای تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی تبیین و برنامه‌ریزی‌ها انجام شده است

وی ادامه داد: بررسی چگونگی اجرای طرح‌ها و مخارج هزینه شده در طرح‌های صنایع پتروشیمی اولین گام تحقیق و تفحص خواهد بود.

حیات‌مقدم نحوه اتصال صنایع پتروشیمی به چرخه تولید کشور را دیگر مرحله تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی برشمرد و تصریح کرد: برگزاری چگونگی انجام مناقصه‌ها و تحویل طرح‌های پتروشیمی به شرکت‌های خارجی نیز بررسی خواهد شد.

وی چگونگی خریدهای انجام شده از سوی صنایع پتروشیمی کشور را گام بعدی محورهای تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی خواند و تأکید کرد: عملکرد کلی صنایع پتروشیمی به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی ایران را ضروری خواند و در عین حال شرایط را برای انجام این تحقیق و تفحص مطلوب ارزیابی کرد.

به گفته حیات‌مقدم، انتخابات اعضای هیئت رییسه کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع پتروشیمی روز سه‌شنبه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.

اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صنایع پتروشیمی کشور ۱۵ نفر هستند که ۱۰ نفر آنان اعضای کمیسیون صنایع و ۵ نفر دیگر متقاضیان تحقیق و تفحص، نمایندگانی از استان‌های جنوبی کشور هستندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران