تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1661 تاریخ : 1390/05/26-00:00:00
,1,
خوروسازان مجوزی برای افزایش قیمت نداشتند!

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان خبر داد:

خوروسازان مجوزی برای افزایش قیمت نداشتند!

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با تکذیب اعطای هرگونه مجوز مبنی بر افزایش مجدد قیمت انواع خودرو های داخلی، از برخورد شدید و خارج از مصوبات کمیته خودرو

حمدحسن نکویی‎مهر با بیان این مطلب که براساس مصوبه هیات وزیران افزایش قیمت خودرو منوط به اخذ مجوز از کمیته خودرو و هماهنگی با سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است، گفت: هیچ مجوز جدیدی از سوی این کمیته برای تغییر قیمت خودرو صادر نشده است و تمامی تغییرات براساس مصوبه ابتدای تیرماه امسال خواهد بود.
وی از برخورد شدید این سازمان با هرگونه افزایش قیمت احتمالی واحدهای خودروسازی خبر داد و تصریح کرد: هیچگونه اسنادی جهت بررسی منطقی بودن تغییر قیمت‌ خودرو به سازمان حمایت ارسال نشده است.
این مقام مسوول تاکید کرد: در صورتی که اصلاح قیمت از سوی واحد های تولیدی و خودروسازها درخواست شود تنها در صورت تکمیل بنیادهای کارشناسی‎شده، این موضوع معنا خواهد داشت.
نکویی‎مهر گفت: تا زمانی که مصوبه جدیدی از طرف دولت صادر نشود تولیدکنندگان خودرو هیچ اختیاری مبنی بر تعیین قیمت محصولات خود نخواهند داشت.
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سوال که آیا مجوز جدیدی مبنی بر تغییر قیمت برخی از محصولات از سوی سازمان حمایت صادر نشده است، گفت: با توجه به مذاکراتی که با واحدهای تولیدی صورت گرفته است مقرر شده تا بررسی در خواست‎های رسیده مبنی بر افزایش قیمت‌ها بعد از ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار گیرد.
نکویی‎مهر وضعیت بازار را مناسب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر فضای بسیار مناسبی در روند عرضه و تقاضا مشاهده می‌شود و برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت، فروش‌های فوق‌العاده و اجرای طرح‌های نظارتی ویژه در ایجاد آرامش نقش به سزایی داشته است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران