تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1616 تاریخ : 1390/05/21-00:00:00
,8,
5 درصداز پیش بینی550 ریالی هر سهم گروه بهمن محقق شد

5 درصداز پیش بینی550 ریالی هر سهم گروه بهمن محقق شد

:گروه بهمن در پایان سه ماه اول سال 25 ریال معادل 5 درصد از پیش بینی550 ریالی هرسهم سال مالی جاری را محقق کرد.

 

به گزارش روز جمعه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،عملکرد حسابرسی نشده سه ماه اول سال جاری شرکت   352 میلیارد تومانی گروه بهمن با تحقق 5 درصد از پیش بینی سود 550 ریالی هر سهم روبرو شد  .

این شرکت درحالی پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی (حسابرسی شده) 90 را مبلغ 550 ریال و پیش بینی درآمد هر سهم تلفیقی مبلغ 563 ریال اعلام کرده که از مجموع درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها، بیش از 52.1 میلیارد تومان سود سرمایه‌گذاری در شرکت‌های گروه خودرو و قطعات است که در بخش خالص سایر درآمدهای (هزینه ها) عملیاتی و 85 میلیارد تومان در سرفصل درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها منظور شده است  .

همچنین مبلغ سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ها به بیش از 28.2 میلیارد تومان بابت برگشت ذخیره کاهش ارزش سرمایه گذاری ملی ایران و بیش از 35.6 میلیارد تومان از درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها بابت سود حاصل از سرمایه گذاری وجوه حاصل از فروش سهام سایپا است.

این در حالی است که جزئیات و نحوه سرمایه گذاری وجوه حاصل از فروش سهام سایپا ارائه نشده و صرفا با درج مبلغ و عنوان کلی موضوع بسنده شده است.

براساس این گزارش ، گروه بهمن در سه ماه اول سال جاری اقدام به خرید 98 درصد از سهام شرکت بازرگانی تدارکات کارآمد پویا ابریشم کرده و توسط این شرکت 5 درصد از سهام بانک تجارت خریداری شده است .

هیئت‌مدیره این شرکت خودرویی در نظر دارد مبلغ 150 ریال سود نقدی را به ازای هر سهم جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی 90 پیشنهاد کند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 235
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران