تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1591 تاریخ : 1390/05/18-00:00:00
,9,
اعتبار سبد کالای ماه رمضان به سازمان هدفمندی یارانه ها پرداخت شد

اعتبار سبد کالای ماه رمضان به سازمان هدفمندی یارانه ها پرداخت شد

:معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: اعتبار سبد کالای ماه مبارک رمضان از طریق سازمان هدفمندی یارانه ها اختصاص یافت و دنبال می شود.

 

به گزارش روز سه شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،رحیم ممبینی در مورد اعتبار سبد کالای ماه مبارک رمضان و گفته مسئولان وزارت بازرگانی مبنی بر عدم دریافت بودجه این سبد کالایی کارمندان، گفت: معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی اعتبارات یارانه سبد کالا را به سازمان هدفمندی یارانه ها داده و این اعتبار تخصیص یافته است و مبلغ تخصیص یافته در ارتباط با یارانه نان، انرژی و کالاهای اساسی است.
معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور افزود: این اعتبار در راستای یارانه ای است که مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه داده و مبالغی در قانون بودجه ابلاغ کرده است، البته به طور کامل ابلاغ نشده و این اختصاص در آینده ای نزدیک تکمیل می شود.
ممبینی افزود: در حال حاضر 6 هزار و 500 میلیارد تومان برای یارانه نان، گندم، شیر و کالاهای اساسی از طریق سازمان هدفمندی یارانه ها اختصاص داده شده است که یارانه گندم برای خرید گندم و یارانه شیر و کالابرگ و یارانه برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا اختصاص یافته و از طریق سازمان هدفمندی یارانه ها دنبال می شود.
وی در پاسخ به این پرسش که برخی کارمندان اعلام کردند که هنوز سبد کالای ماه مبارک سال گذشته را دریافت نکرده اند، گفت: برخی از دستگاه ها این سبد را به کارمندان داده اند و ممکن است برخی دستگاه ها هنوز نداده باشند، اما یارانه و تخصیص اعتبار آن به سازمان هدفمندی یارانه ها داده شده است.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران