تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1586 تاریخ : 1390/05/18-00:00:00
,8,
سومین عرضه نفت خام به قیمت 101.76 دلار در روز چهارشنبه

سومین عرضه نفت خام به قیمت 101.76 دلار در روز چهارشنبه

:شرکت ملی نفت ایرن چهارشنبه هفته جاری برای سومین بار نفت خام سنگین صادراتی منطقه بهرگان به قیمت 101.76 دلار را عرضه می کند.

 به گزارش روز سه شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،شرکت ملی نفت ایران برای سومین بار مشخصات عرضه نفت خام سنگین صادراتی بهرگان را برای چهارشنبه هفته جاری به بورس کالا اعلام کرد.
بر این اساس، بورس کالا چهارشنبه 19 مرداد ماه برای سومین بار میزبان محموله 600 هزار بشکه‌ای نفت خام به قیمت 101.76 دلار با محاسبه 85 سنت خواهد بود.
بازار هدف این محموله تنها منطقه شرق بوده در حالی که دو عرضه قبلی منطقه مدیترانه و شمال غرب اروپا نیز به عنوان بازار هدف این محموله بود.
نخستین عرضه نفت خام در 22 تیر ماه با راه اندازی بورس نفت انجام شد که به دلیل اختلاف بر سر قیمت به فروش نرسید، دومین عرضه نیز در 12 تیر ماه در بورس کالا درج شد که باز هم به دلیل مشکل قیمت و شرایط عرضه خریداران و فروشنده با یکدیگر به توافق نرسیدند.
همچنین قیمت این محموله در نخستین عرضه با نرخ 115.18 دلار و در دومین عرضه 113.2 دلار بر اساس شرایط بازار اعلام شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران