تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1579 تاریخ : 1390/05/18-00:00:00
,8,
سهام شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) به اتمام رسید

با استقبال کم‌نظیر مردم و در کمتر از یک ساعت از آغاز پذیره‌نویسی،

سهام شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) به اتمام رسید

با استقبال کم‌نظیر هم میهنان گرامی، سهام شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، در کمتر از یک ساعت از آغاز پذیره‌نویسی، به اتمام رسید.

 

به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت، در این پذیره‌نویسی که به‌منظور افزایش سرمایه از طریق سلب حق تقدم و در شعبه‌های بانک پاسارگاد و کارگزاری‌های شرکت فرابورس ایران، به‌طور همزمان، صورت گرفت، در مجموع یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون سهم به قیمت هر سهم ۲۰۴۰ ریال به فروش رسید. پس از این افزایش سرمایه، سرمایه شرکت میدکو با افزایش ۲۰۰ درصدی، از ۱۷۵۰ میلیارد ریال به ۵۲۵۰میلیارد ریال افزایش پیدا می‌کند. 
شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در زمینه اکتشاف و انجام تحقیقات زمین‌شناسی متالوژی و استخراج و تولید مواد معدنی فعالیت می‌کند که قرار بود به مدت
۵ روز پذیره‌نویسی افزایش سرمایه اش در بازار سوم فرابورس ادامه داشته‌باشد. اما با استقبال کم‌نظیر مردم روبرو شده و سهامش در ساعات اولیه به فروش رفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران