تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1576 تاریخ : 1390/05/18-00:00:00
,10,
مصرف کولر آبی ماهانه 70هزار تومان به نفع خانواده ها است

هشدار نسبت به استفاده از کولرهای گازی!

مصرف کولر آبی ماهانه 70هزار تومان به نفع خانواده ها است

مردم در صورت استفاده از این نوع کولرها بجای کولر گازی می توانند به میزان قابل توجهی در تا حدود 700 هزار ریال در ماه هزینه های برق مصرفی خود را کاهش دهند.

: توجه به اقلیم گرم و خشک ایران استفاده از کولرهای آبی بعنوان یکی از ابزارهای مهم، کم مصرف و مناسب سرمایش برای بخش بزرگی از مناطق کشور است .

به گزارش روز سه شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت : در حال حاضر نزدیک به 12 میلیون کولر آبی در خانوارهای ایرانی وجود دارد و سالیانه بیش از 500 هزار دستگاه جدید نیز به تولید می رسد و این کولرها بسیار کمتر از کولرهای گازی برق مصرف می کنند و در شهری با شرایط آب و هوایی مانند تهران، استفاده از کولر آبی از جهت اقتصادی بسیار منطقی و مقرون به صرفه­تر است. این گزارش می افزاید: سرمایش ساختمان ها در اکثر مناطق کشور ما غالباً بوسیله کولرهای آّبی تامین می شود و میانگین توان الکتریکی کولرهای آّبی 550 وات می باشد که در مقایسه با کولرهای گازی مصرف برق کولرهای آبی حدود 1-4  کولرهای گازی می باشد .


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران