تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1531 تاریخ : 1390/05/16-00:00:00
,8,
تمامی خبرنگاران تا پایان امسال بیمه می شوند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس:

تمامی خبرنگاران تا پایان امسال بیمه می شوند

:سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: براساس نظر دولت و تلاش کمیسیون اجتماعی مجلس ، تمامی خبرنگاران تا پایان امسال بیمه خواهند شد.

 

به گزارش روز یکشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،سید ' جواد زمانی ' روز یکشنبه در آستانه هفدم مرداد روز خبرنگار افزود: طبق اصل 29 قانون اساسی باید بیمه همگانی برای تمامی ایرانیان بصورت کامل و جامع اجرا شود که اکنون با گذشت 32 سال از پیروزی انقلاب، این اصل هنوز اجرایی نشده است.
وی ادامه داد: در این راستا پس از اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها ، بیمه کردن گروههای مختلف شغلی در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس قرار گرفت که امسال قرار است بیمه خبرنگاران بصورت کامل و جامع اجرا شود.
نماینده مردم کنگاور ، صحنه و هرسین در مجلس با تاکید بر اینکه خبرنگاران دیده بانان جامعه اند، گفت: اگر این دیده بانان واقعیتها را آنچنان که هست بیان کنند ، رسالت خود را به نحو احسن انجام داده و در غیراینصورت به جامعه خبرنگاری خیانت کرده اند.
وی افزود: امروزه جهانیان تحت تاثیر اخبار قرار دارند و بدین جهت شغل خبرنگاری ، یکی از شغلهای تاثیرگذار در جامعه محسوب می شود و ارزش و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.
زمانی ادامه داد: اما هنگامی یک خبرنگار می تواند وظایف ذاتی رسالت خود را بخوبی ایفا کند که دغدغه های اولیه زندگی مانند پایین بودن دستمزد ، مسکن و ... را نداشته باشد.
وی در پایان اظهار داشت: بر این اساس باید در راستای حل مشکلات معیشتی جامعه خبرنگاران ، گام اساسی برداشته شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران